Tom Felton Životopis

5. listopadu 2010 v 23:31 | Mell-issa |  Tom Felton

Tom

Povolání:Herec

Věk:23

Datum narození:22.9.1987

Místo narození:Londýn,Anglie

Znamení:Panna 

Výška:185 cm

Životopis
Tom je profesionálním hercem už od dětství a na velkém plátně se poprvé objevil v roce 1996 v roli Peagreena ve snímku režiséra Petera Hewitta Pidilidi. V roce 1999 hrál Louise, syna Jodie Foster, ve snímku Anna a král. Objevil se také v několika britských televizních sériích jako například Bugs, ve které hrál Jamese, a v Second Sight, kde hrál po boku Clive Owena roli Thomase Inghama.

Hrál také ve dvou hrách na čtvrtém kanále britského rádia BBC, kde ztvárnil Ioetha v The Wizard of Earthsea a Herkula v Here's to Everyone. Veřejnosti se poprvé představil v roce 1995, kdy hrál v několika špičkových televizních reklamách. Od svých osmi let projevoval známky svého hereckého talentu, ale k jeho koníčkům patří také rybolov. Na ryby chodí při každé volné příležitosti a v jednom rozhovoru se dokonce zmínil o tom že by se rybaření chtěl věnovat profesionálně.

Zdroj:Osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Osobnosti.cz Osobnosti.cz | Web | 6. listopadu 2010 v 19:23 | Reagovat

Dobrý den, mé jméno je Petr Vyskočil a pracuji pro server osobnosti.cz. Mým úkolem je kontrolovat webové stránky a kontrolovat zda někdo nekopíruje naše životopisy bez uvedení zdroje. Narazil jsem na Vaši webovou stránku a zjistil jsem, že zde máte naše životopisy a nemáte nikde uvedený zdroj. Chci Vás upozornit, aby jste v co nejbližší době doplnila zdroj. Pokud zdroj nedoplníte do 2 dnů, server osbnosti.cz vás bude muset zažalovat za porušování autorských práv. Děkuji. Nashledanou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama