24.-30.Leden 2011 Pondělí - Neděle

30. ledna 2011 v 15:37 | Mell-issa |  My Diary
Pondělí 
Protože naše učitelka na výchovu ke zdraví odešla tak máme novou a řeknu vám že to je teda prcek :D. Moje sousedka se neustále smála a takže tím rozesmívala i mě. A ta učitelka se furt ptala čemu se smějem, jestli na sobě něco nemá nebo tak něco a to mě rozesmívalo ještě víc. Pak znova řekla(moje sousedka) že prej z okna vidí Tomáše Garyka Masaryka (viděla ho z okna a v okně naproti v dalším pavilonu byly na stěně takový obrazy a tam ho viděla) Dělala tam samozřejmě další kraviny a oddychli jsme si když byla přestávka  a my se mohli na plno rozesmát a když chtěl někdo zjistit čemu se tak smějem tak měl holt smůlu my jsme mu nebyly schopny odpovědět jak jsme se smáli. Pak už nic extra nebylo. 

Úterý 
Tak to jsem chytala brutální záchvaty smíchu.A to hlavně díky fyzice. A já fyziku zrovna dvakrát nemusím ale tohle byla prča. Nejdřív o hodině učitelka chodila po třídě a podepisovala ŽK nebo kontrolovala práci co jsme dělali a Isa řekla mě a mojí sousedce(sedíme v lavici 3 to jsou ty větší) takový  : "Hele vona má každou ponožku jinou" A já jí tak sleduju ty ponožky a říkám : "Ne ne to byl ten stín to se ti zdálo" a ona na to "Ale vždyt se podívej jednu má chlupatou!!" a to jsme tam umírali smíchy  :D ale to nebylo všechno. Řešili jsme těkavý látky a že s nima nemáme zacházet u ohně. A ona nám říkala její historku co se jí stalo a prej že : Byla jednou asi u vody co já vim prostě někde a řekla že tam nějaká pěkná blonďatá paní něco vařila nebo co.A pak že tam chtěla přilejt benzín( ta bloncka) a než stačila říct NEEEE (naše uč. na fyziku) tak tam byla sanitka raz dva tři. a místo toho aby byla opálená na bronz měla všude popáleniny a byla v nemocnici. A moje sousedka dodala. "Místo aby byla na bronz byla do černa :D" takže jsme o přestávce umírali smíchy.

Středa - Čtvrtek
Nic zajímavýho nebo vtipnýho se nedělo nebo si to nepamatuju.

Pátek
Myslím že jsme trhli rekord za tenhle školní rok ve škole - v naší třídě nás bylo 13 z 24 takže nás 11 chybělo to bylo drsný a všichni učitelé na nás úplně čučeli jak nás je málo. A prej ostatní třídy byly v pohodě a jediný my. Pak jsme poslední hodinu měli tělák a samo jsme byly s klukama prtž nás bylo tak málo. A já dala 3 nebo 2 koše a to je u mě rekord. Potom jsem byla u babičky a to celej víkend a nešel net což byla naprostá bomba!

Sobota-Neděle
Jak jsem řekla byla jsem u babičky a nějak extra bomba to nebylo teda až na pár vtipnejch okamžiků.Koukala jsem i na Shreka 3 u kterýho jsem usnula a na Vlastní pravidla - film s Lindsay Lohan. Tak ahoj půjdu psát povídku a ještě dneska jsem hodím pár obrázků keců novinek videí atd... 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Isa Isa | Web | 30. ledna 2011 v 18:05 | Reagovat

To se taky neprojevuje hned. :-D A o tý fyzice to bylo dobrý. :-D

2 Lenka Lenka | 31. ledna 2011 v 11:43 | Reagovat

Na tu fyziku jen tak nezapomenu :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama